Reference

“Opět moc děkujeme za pomoc s prodejem bytu. Již podruhé jste nám dokázala, že jste nejen realitní makléř, ale hlavně skutečný profesionál. Oceňuji váš komunikativní a hlavně empatický přístup. Přesně tak si představuji, že má vypadat realitní makléř. Držíme palce ať vyhrajete toho Realiťáka roku 2023. Zasloužíte si ho!”
Oleh Masnikov

“S paní Peksovou jsme řešili koupi parcely na stavbu rodinného domu. Nemohu nic vytknout, vše proběhlo tak snadno a rychle, že jsem tomu ani nemohl věřit :). V pátek jsem volal, hned byla udělaná rezervace a hned v pondělí jsme měli smlouvu připravenou k podpisu. Celý nákup trval cca asi 6 dnů, což bylo neuvěřitelné. Všechny záležitosti vyběhala a i zařídila veškeré dokumenty, které jsem po ní potřeboval. Opravdu mohu potvrdit, že lepší realitní makléřku jsem za svůj život nepotkal a to jsem jich hodně zažil a nikdo nebyl tak ochotný a vstřícný, jak paní Peksová :). Mohu jen doporučit.”
Jan Jíra

“Se společností Jaroš &Partners Real Estate jsem byla moc spokojená, zvlášť s paní Peksovou. Měla velice milé vystupování, vše řádně vysvětlila, zařídila. Kdo řeší v současné době nákup nebo prodej své nemovitosti, mohu p. Peksovou opravdu vřele doporučit.”
Lída Hájková

“Paní realitní makléřku Kateřinu Peksovou vřele s partnerem doporučujeme. Vše ohledně koupě nemovitosti šlo hladce, i když jsme požadovali nějaké změny v kupní smlouvě, nic nebyl problém, paní Peksová nás o všem průběžně informovala a byla vidět opravdu snaha a zájem o klienta. Dále bych chtěla vyzdvihnout ochotu, vstřícnost, profesionalitu ale i skvělé lidské jednání, díky němuž proběhlo vše naprosto v klidu, v pohodě a bez stresu. Ještě jednou moc děkujeme :).”
Gabriela Švecová

“Děkujeme za profesionální přístup při zprostředkování podnájmu. Vše bylo rychlé, domluva super. Paní Peksovou můžeme jen doporučit.”
Kristýna Kusá

“ Pro prodej bytu mi moje kamarádka doporučila paní Peksovou, protože s ní měla vynikající zkušenost. A já měla stejnou zkušenost jako ona. Vše probíhalo perfektně. Nemohu napsat nic jiného než klady. Nejvíce oceňuji její profesionalitu, rychlost a spolehlivost (vše domluvené 100% dodrženo v čase i obsahu), vstřícné a přátelské jednání a to, že jsem jí mohla naprosto a ve všem důvěřovat.”
Olga Musilová

“ Začalo to krásnýni fotkami mého prodávaného bytu. Servis a ochota vyjít vstříc různým požadovaným věcem při prodeji. Mohu jen a jen doporučit. Velká spokojenost a budu doporučovat dál.”
Marika Pančáková_2

“ Skvělá spolupráce s makléřkou sl. Peksovou a k tomu jako bonus velmi příjemné a vkusně řešené prostory kanceláře (Plzeňská - Praha 5). Není nad dobré a kvalitní služby. Doporučuji.”
Marika Pančáková_1

“ S Kateřinou spolupracuji již řadu let a její služby můžu vřele doporučit. Má profesionální, ale přitom lidský přístup, pro klienta udělá vše, co je v jejích silách. Fakt pecka !”
Lenka Šimerdová

“ Chtěla bych moc poděkovat realitní spacialistce paní Kateřině Peksové, za příjemný a profesionální přístup. Všem doporučuji !!!”
Jana Nešťáková

“ Velmi příjemná spolupráce, naslouchá přáním a potřebám zákazníka. Nemám co vytknout. Takových čestných, poctivých a pracovitých lidí by svět realit potřeboval více. Doporučuji všem, kteří chtějí klidně spát a přenechat veškeré starosti na odborníkovi, jakým paní Peksová v oblasti realit bezesporu je. Milá paní Peksová, vážíme si práce, kterou jste pro naši rodinu vykonala a oceňujeme Váš citlivý přístup. Děkujeme Vám!”
Blanka Nováková

“Paní Kateřina Peksová je opravdová profesionálka, se kterou je radost spolupracovat. Přátelská, milá a energická. Klient je pro ní vždy na prvním místě. Vřele doporučuji!”
Kristýna Havlíčková

“Mohu říct Že se mi nikdy nepoštestilo, aby na me nekdo z realitních makléřů/makléřek působil tak krásným dojmem jako slečna Kateřina, nejen že je krásně úsměvavá ale je s ní naprosto výborná komunikace, vše vysvětlí krásně se s ní povídá i věcech mimo bydlení. Je velká radost s ni spolupracovat, kdyby to šlo, ohodnotil bych i větším počtem hvězd. Velmi příjemná slečna a ještě příjemnější přístup. Doporučuji!”
Matěj Rodina

“Děkuji za profesionální přístup při prodeji nemovitosti, výborná komunikace, ochota, lidský přístup, dlouholeté zkušenosti, výborná znalost trhu. Paní Peksovou mohu jen doporučit! Je to člověk na svém místě, prodá Vaši nemovitost rychle, s jejími službami budete spokojeni.”
Jitka Váňová

“Spolupráce na prodeji nemovitosti byla s paní Peksovou jak na velké profesionální úrovni, tak i po lidské stránce perfektní. Vše nám bylo vysvětleno a proběhlo to hladce. Děkuji.”
Michal Pešek

“Spolupráci s paní Peksovou při prodeji mé nemovitosti nemohu hodnotit jinak, než jako perfektní. Je znát, že není v oblasti realitního trhu žádným nováčkem, ale že je profesionál na svém místě. Zároveň je její přístup ke klientovi vstřícný a přátelský. Pokud budu prodávat další nemovitost, zcela určitě se na ni obrátím.”
František Neměc

“Ms. Peksova offers a fair and friendly service. She helped us with all of the beurocratic papers. Would like to make more transactions with you.”
Lukas Weber

“Pokud někdo potřebuje poradit nebo pomoct s prodejem nebo koupí nemovitosti všem doporučuji p. Peksovou. Byli jsme velice spokojeni s jejím přístupem a radou pro našeho syna, který narazil na špatného makléře. Moc děkujeme. Richterovi.”
Dana Richterová

“Děkuji za pomoc při prodeji bytu. Skvělá komunikace a proaktivní přístup. Vše proběhlo velmi snadno a rychle. Rozhodně mohu spolupráci s paní Peksovou vřele doporučit.”
Martina Košanová

“ Slečna Peksova, nám hledala byt. Její úžasná spolupráce po krátké době naplnila naše očekávání a dnes bydlíme v krásném velkém bytečku. Vše zařídila a na nás čekal jen podpis kupní smlouvy. Děkujeme a doporučujeme. Profesionální přístup. Velmi oceňuji i pomoc s přípravou smluv při pořizování zahrádky (mimo jeji rk).”
Veronika Hůlová

“Velká spokojenost s p. Peksovou, jak při koupi bytu, tak i s pronájmem. Vždy příjemná, velice obětavá, i nad rámec daných věcí. Byl jsem velice spokojen s její prací a přístupem. Proto dávám to nejvyšší hodnocení pro tuto vždy příjemnou Vaší makléřku. Pokud budu do budoucna uvažovat o koupi nebo pronájmu, mile rád se na Kateřinu znovu obrátím.”
Igor Pála

“Děkujeme pí. Kateřině Peksové za zprostředkování koupě bytu. Profesionální a rychlé jednání, ochotná, vše vyřídila rychle a bezchybně, denně s námi byla v kontaktu. Všem vřele doporučuji. Ještě jednou pí. Peksová děkují Tomsovi.”
Marie Tomsová

“Byla jsem velice spokojená se službami i s rychlostí vyřízení záležitosti. Paní Peksová zařídila vše s předstihem a s velmi příjemnou komunikací. Za mě mohu jen doporučit.”
Lada Severová

“Dobrý den, chtěla bych pochválit p. Peksovou za její odbornou práci v realitách. Je spolehlivá, rychlá, umí jednat s lidmi. Je prostě na svém místě.”
Marcela Hanzlíková

“Rád bych touto cestou poděkoval Kateřině Peksové za naprosto hladký průběh koupě bytu . Ochotná , profesionální a vždy příjemná.
Libor Nouza

“Kateřina Peksová je člověk na správném místě. Přátelská, energická, usměvavá a zkušená realitní makléřka, pro kterou je na prvním místě spokojenost klientů. Vřele doporučuji!”
Andrea Nývltová

“Moc děkujeme za spolupráci na špičkové úrovni!!!”
Eva Bečvářová

“Moc děkujeme za spolupráci s prodejem garsoniery. Vše proběhlo na špičkově úrovní. Všem moc doporučuji.”
Hanka Pfeifferová

“Děkuji paní Peksové, vše bylo perfektní, její přístup a komunikaci. Doporučuji.”
Milena Kopecká

“Maximální spokojenost s prací paní Kateřiny Peksové. Ještě jednou děkuji za rychlý a profesionální prodej nemovitosti. Jestli někdo hledá osobní přístup spojený s maximální profesionalitou, tak můžu jen doporučit.”
Tomáš Mrkvička

“Moc děkujeme Kateřině za příjemné, lidské a profesionální jednání při zprostředkování nákupu a prodeje nemovitostí. Na 100 procent doporučujeme její služby.”
Lenka Rozsypal

“Spolupráci mohu určitě doporučit. Prodej nemovitosti proběhl bleskovou rychlostí. K tomu milá komunikace a vstřícnost. Děkujeme.”
Denisa Vinická

“Děkuji slečně Peksové za rychlý, ochotný a profesionální prodej nemovitosti. Vřele doporučuji všem.”
Martin Richter

“Rychla a spolehliva ! TOP.”
Radek Chamula

“Skvělý pohotový profesionální přístup. Všeobecný rozhled a znalost trhu, díky kterým může přesně nabídnout to co člověk potřebuje. Nic pro ní není nemožné a snaží se vždy uspokojit veškeré potřeby a přání svých klientů na 100%. Vřele doporučuji.”
Vlaďka Trnková

“ Rychlá, pohotová, vyřeší každý problém! Děkujeme Vám Káťo za všechno!”
Viktorie Blechová

“Chceme tímto poděkovat paní Kateřině Peksové za velmi kvalitní práci při prodeji bytu. Vše vyřídila k naší spokojenosti. Vřele doporučujeme Kocumovi”
Václav Kocum

“Dobrý den. Chtěla bych jménem přítele poděkovat paní Kateřině Peksové za zprostředkování prodeje bytu. Zařídila a vyřídila vše co je k takovému prodeji potřeba i nad rámec svých povinností. Vynikající komunikace během celého prodeje. Děkujeme Vaněk a Pořická”
Magda Pořická

© Copyright 2024 Realitní makléř | Kateřina Peksová

Vytvořili v: