Reference

“Spolupráci s paní Peksovou při prodeji mé nemovitosti nemohu hodnotit jinak, než jako perfektní. Je znát, že není v oblasti realitního trhu žádným nováčkem, ale že je profesionál na svém místě. Zároveň je její přístup ke klientovi vstřícný a přátelský. Pokud budu prodávat další nemovitost, zcela určitě se na ni obrátím.”
František Němec

“Spolupráce na prodeji nemovitosti byla s paní Peksovou jak na velké profesionální úrovni, tak i po lidské stránce perfektní. Vše nám bylo vysvětleno a proběhlo to hladce. Děkuji“
Michal Pešek

“Děkuji paní Peksové, vše bylo perfektní, její přístup a komunikace. Doporučuji.”
Milena Kopecká

“Pokud někdo potřebuje poradit nebo pomoct s prodejem nebo koupí nemovitosti všem doporučuji p. Peksovou. Byli jsme velice spokojeni s jejím přístupem a radou pro našeho syna, který narazil na špatného makléře. Moc děkujeme Richterovi.”
Dana Richterová

“Doporučuji realitni specialistku Kateřinu Peksovou, ktera má profesionálni přistup a schopnosti být realitni specialista.”
Jiří Švarc

“Velká spokojenost s p.Peksovou, jak při koupi bytu,tak i s pronájmem. Vždy příjemná,velice obětavá , i nad rámec daných věci,. Byl jsem velice spokojen s její práci a přístupem. Proto dávám to nejvyšší hodnocení pro tuto vždy příjemnou Vaší makléřku. Pokud budu do budoucna uvažovat o koupi nebo pronájmu , mile rád se na Kateřinu znovu obrátím.”
Igor Pála

“Byla jsem velice spokojená se službami i s rychlostí vyřízení záležitosti. Paní Peksová zařídila vše s předstihem a s velmi příjemnou komunikaci. Za mě mohu jen doporučit.”
Lada Severová

“Moc děkujeme Kateřině za příjemné, lidské a profesionální jednání při zprostředkování nákupu a prodeje nemovitostí. Na 100 procent doporučujeme její služby.”
Lenka Rozsypal

“Moc děkujeme za spolupráci s prodejem garsoniéry. Vše proběhlo na špičkové úrovni. Všem moc doporučuji.”
Hanka Janáková Pfeifferová

“Mohu vřele doporučit. Paní Peksová vše bez problému vyřešila bez mé přítomnosti. Za mě skvěle odvedená práce.”
Kristýna Hercegová

“Dobrý den, chtěla bych pochválit p. Peksovou, za její odbornou práci v realitách. Je spolehlivá, rychlá, umí jednat s lidmi. Je prostě na svém místě.”
Marcela Hanzlikova

“Děkuji za báječnou spolupráci a těším se případně na další :-).”
Lenka Šimerdová

“Rád bych touto cestou poděkoval Kateřině Peksové za naprosto hladký průběh koupě bytu. Ochotná, profesionální a vždy příjemná.”
Libor Nouza

“Ms. Peksova offers a fair and friendly service. She helped us with all of the beurocratic papers. Would like to make more transactions with you.”
Lukas Weber

“Kateřina Peksová je člověk na správném místě. Přátelská, energická, usměvavá a zkušená realitní makléřka, pro kterou je na prvním místě spokojenost klientů. Vřele doporučuji!”
Andrea Nývltová

“Spolupráci mohu určitě doporučit. Prodej nemovitosti proběhl bleskovou rychlostí. K tomu milá komunikace a vstřícnost. Děkujeme.”
Denisa Vinická

“Vřele doporučujeme. Během koupě i prodeje nemovitosti, jsme byli maximálně spokojeni. Vstřícnost, poctivost, upřímnost, rychlost, ochota. Děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených zákazníků!”
Šárka Špecianová

“Děkuji paní Kateřině Peksové za profesionální, ale i lidský přístup ke své práci. Pomohla nám sehnat nájemce a když se po krátké době rozhodli odstěhovat, opět nám pomohla. Našla jiné a vše zařídila rychle a bezproblémově. Stačila komunikace po telefonu, o vše se postarala sama. Velice jste nám pomohla, ušetřila jste nám čas s vyřizováním a dojížděním. Jste super, díky moc.”
Lada Severová

“Maximální spokojenost s prací paní Kateřiny Peksové. Ještě jednou děkuji za rychlý a profesionální prodej nemovitosti. Jestli někdo hledá osobní přístup spojený s maximální profesionalitou, tak můžu jen doporučit.”
Tomáš Mrkvička

“Rychlá, pohotová, vyřeší každý problém! Děkujeme Vám Káťo za všechno!”
Viktorie Bleshka

“Děkuji slečně Peksové za rychlý, ochotný a profesionální prodej nemovitosti. Vřele doporučuji všem.”
Martin Richter

“Rychlost, spolehlivost a kvalita, profesionál na svém místě.”
Martin Hladík

“Děkuji paní Kateřině Peksové za profesionální, ale i lidský přístup ke své práci. Pomohla nám sehnat nájemce a když se po krátké době rozhodli odstěhovat, opět nám pomohla. Našla jiné a vše zařídila rychle a bezproblémově. Stačila komunikace po telefonu, o vše se postarala sama. Velice jste nám pomohla, ušetřila jste nám čas s vyřizováním a dojížděním. Jste super, díky moc.”
Lada Severová

“Také bych chtěla Kačce poděkovat za rychlý a bezproblémový prodej synova bytu. Syn už nebydlí v KNO, přesto sem ani jednou nemusel přijet a vše se vyřídilo jen s jeho plnou mocí. Je šikovná, rychlá a ochotná :-).”
Libuše Chamulová

“Rychla a spolehliva ! TOP”
Chamula Radek

“Skvělý pohotový profesionální přístup. Všeobecný rozhled a znalost trhu, díky kterým může přesně nabídnout to co člověk potřebuje. Nic pro ní není nemožné a snaží se vždy uspokojit veškeré potřeby a přání svých klientů na 100%. Vřele doporučuji.”
Vlaďka Trnková

“Naprostá spokojenost. Profesionální přístup. Člověk na svém místě.”
Marta Polívková

“Děkuji za pomoc při prodeji bytu. Skvělá komunikace a proaktivní přístup. Vše proběhlo velmi snadno a rychle. Rozhodně mohu spolupráci s paní Peksovou vřele doporučit”
Martina Kosanova

“Děkujeme pí. Kateřině Peksové za zprostředkování koupě bytu. Profesionální a rychlé jednání, ochotná, vše vyřídila rychle a bezchybně, denně s námi byla v kontaktu. Všem vřele doporučuji. Ještě jednou pí. Peksová děkují Tomsovi.”
Marie Tomsová

“Velice bych chtěla poděkovat paní Peksové za ochotu a vyřízení všech potřebných formalit spojených s hypotečním úvěrem a celkově s koupí nemovitosti. Ještě jednou děkuji.”
Jana Rovenská

“Naprostá spokojenost, vše nám paní Peksová zařídila, poradila. Všem doporučujeme a děkujeme Kocumovi”
Václav Kocum

“Nemá smysl se moc rozepisovat. Prostě nikoho jiného nehledejte, protože slečna Peksová je jediný skutečný realitní makléř široko daleko. Ostatní jsou jen prodavači a nakupčí. Ještě jednou moc se ženou a synem děkujeme.”
Miroslav Ujváry

“Velice slušné a rychle jednání,byli jsme maximálně spokojeni, doporučujeme.”
Veronika Krčková

“Velmi ochotná, milá a vstřícná :) kupovali jsme i prodávali a VŠE bez problémů a zbytečného zdržování! DOPORUČUJI VŠEM a ještě jednou moc děkujeme!”
Mirka Nesládková

“Velmi příjemná spolupráce, naslouchá přáním a potřebám zákazníka. Nemám co vytknout. Takových čestných, poctivých a pracovitých lidí by svět realit potřeboval více. Doporučuji všem, kteří chtějí klidně spát a přenechat veškeré starosti na odborníkovi, jakým paní Peksová v oblasti realit bezesporu je. Milá paní Peksová, vážíme si práce, kterou jste pro naši rodinu vykonala a oceňujeme Váš citlivý přístup. Děkujeme Vám”
Blanka Nováková

“Slečna Peksova, nám hledala byt. Její úžasná spolupráce po krátké době naplnila naše očekávání a dnes bydlíme v krásném velkém bytečku. Vše zařídila a na nás čekal jen podpis kupní smlouvy. Děkujeme a doporučujeme. Profesionální přístup. Velmi oceňuji i pomoc s přípravou smluv při pořizování zahrádky (mimo jeji rk).”
Veronika Hůlová

“Dobrý den, chtěla bych jménem přítele poděkovat paní Kateřině Peksové za zprostředkování prodeje bytu. Zařídila a vyřídila vše co je k takovému prodeji potřeba i nad rámec svých povinností. Vynikající komunikace během celého prodeje. Děkujeme Vaněk a Pořická”
Magda Pořická

“Byli jsme naprosto spokojení, rychle jednání, příjemné vystupování,dobře vypracována prezentace mohu jen doporučit.”
Marcela Tůmová

© Copyright 2021 Realitní makléř | Kateřina Peksová

Vytvořili v: