Reference

“Paní Kateřina Peksová je opravdová profesionálka, se kterou je radost spolupracovat. Přátelská, milá a energická. Klient je pro ní vždy na prvním místě. Vřele doporučuji!”
Kristýna Havlíčková

“Mohu říct Že se mi nikdy nepoštestilo, aby na me nekdo z realitních makléřů/makléřek působil tak krásným dojmem jako slečna Kateřina, nejen že je krásně úsměvavá ale je s ní naprosto výborná komunikace, vše vysvětlí krásně se s ní povídá i věcech mimo bydlení. Je velká radost s ni spolupracovat, kdyby to šlo, ohodnotil bych i větším počtem hvězd. Velmi příjemná slečna a ještě příjemnější přístup. Doporučuji!”
Matěj Rodina

“Děkuji za profesionální přístup při prodeji nemovitosti, výborná komunikace, ochota, lidský přístup, dlouholeté zkušenosti, výborná znalost trhu. Paní Peksovou mohu jen doporučit! Je to člověk na svém místě, prodá Vaši nemovitost rychle, s jejími službami budete spokojeni.”
Jitka Váňová

“Spolupráce na prodeji nemovitosti byla s paní Peksovou jak na velké profesionální úrovni, tak i po lidské stránce perfektní. Vše nám bylo vysvětleno a proběhlo to hladce. Děkuji.”
Michal Pešek

“Spolupráci s paní Peksovou při prodeji mé nemovitosti nemohu hodnotit jinak, než jako perfektní. Je znát, že není v oblasti realitního trhu žádným nováčkem, ale že je profesionál na svém místě. Zároveň je její přístup ke klientovi vstřícný a přátelský. Pokud budu prodávat další nemovitost, zcela určitě se na ni obrátím.”
František Neměc

“Ms. Peksova offers a fair and friendly service. She helped us with all of the beurocratic papers. Would like to make more transactions with you.”
Lukas Weber

“Pokud někdo potřebuje poradit nebo pomoct s prodejem nebo koupí nemovitosti všem doporučuji p. Peksovou. Byli jsme velice spokojeni s jejím přístupem a radou pro našeho syna, který narazil na špatného makléře. Moc děkujeme. Richterovi.”
Dana Richterová

“Děkuji za pomoc při prodeji bytu. Skvělá komunikace a proaktivní přístup. Vše proběhlo velmi snadno a rychle. Rozhodně mohu spolupráci s paní Peksovou vřele doporučit.”
Martina Košanová

“Velká spokojenost s p. Peksovou, jak při koupi bytu, tak i s pronájmem. Vždy příjemná, velice obětavá, i nad rámec daných věcí. Byl jsem velice spokojen s její prací a přístupem. Proto dávám to nejvyšší hodnocení pro tuto vždy příjemnou Vaší makléřku. Pokud budu do budoucna uvažovat o koupi nebo pronájmu, mile rád se na Kateřinu znovu obrátím.”
Igor Pála

“Děkujeme pí. Kateřině Peksové za zprostředkování koupě bytu. Profesionální a rychlé jednání, ochotná, vše vyřídila rychle a bezchybně, denně s námi byla v kontaktu. Všem vřele doporučuji. Ještě jednou pí. Peksová děkují Tomsovi.”
Marie Tomsová

“Byla jsem velice spokojená se službami i s rychlostí vyřízení záležitosti. Paní Peksová zařídila vše s předstihem a s velmi příjemnou komunikací. Za mě mohu jen doporučit.”
Lada Severová

“Dobrý den, chtěla bych pochválit p. Peksovou za její odbornou práci v realitách. Je spolehlivá, rychlá, umí jednat s lidmi. Je prostě na svém místě.”
Marcela Hanzlíková

“Rád bych touto cestou poděkoval Kateřině Peksové za naprosto hladký průběh koupě bytu . Ochotná , profesionální a vždy příjemná.
Libor Nouza

“Kateřina Peksová je člověk na správném místě. Přátelská, energická, usměvavá a zkušená realitní makléřka, pro kterou je na prvním místě spokojenost klientů. Vřele doporučuji!”
Andrea Nývltová

“Moc děkujeme za spolupráci na špičkové úrovni!!!”
Eva Bečvářová

“Moc děkujeme za spolupráci s prodejem garsoniery. Vše proběhlo na špičkově úrovní. Všem moc doporučuji.”
Hanka Pfeifferová

“Děkuji paní Peksové, vše bylo perfektní, její přístup a komunikaci. Doporučuji.”
Milena Kopecká

“Maximální spokojenost s prací paní Kateřiny Peksové. Ještě jednou děkuji za rychlý a profesionální prodej nemovitosti. Jestli někdo hledá osobní přístup spojený s maximální profesionalitou, tak můžu jen doporučit.”
Tomáš Mrkvička

“Moc děkujeme Kateřině za příjemné, lidské a profesionální jednání při zprostředkování nákupu a prodeje nemovitostí. Na 100 procent doporučujeme její služby.”
Lenka Rozsypal

“Spolupráci mohu určitě doporučit. Prodej nemovitosti proběhl bleskovou rychlostí. K tomu milá komunikace a vstřícnost. Děkujeme.”
Denisa Vinická

“Děkuji slečně Peksové za rychlý, ochotný a profesionální prodej nemovitosti. Vřele doporučuji všem.”
Martin Richter

“Rychla a spolehliva ! TOP.”
Radek Chamula

“Skvělý pohotový profesionální přístup. Všeobecný rozhled a znalost trhu, díky kterým může přesně nabídnout to co člověk potřebuje. Nic pro ní není nemožné a snaží se vždy uspokojit veškeré potřeby a přání svých klientů na 100%. Vřele doporučuji.”
Vlaďka Trnková

“ Rychlá, pohotová, vyřeší každý problém! Děkujeme Vám Káťo za všechno!”
Viktorie Blechová

“ Rychlá, pohotová, vyřeší každý problém! Děkujeme Vám Káťo za všechno!”
Viktorie Blechová

“Chceme tímto poděkovat paní Kateřině Peksové za velmi kvalitní práci při prodeji bytu. Vše vyřídila k naší spokojenosti. Vřele doporučujeme Kocumovi”
Václav Kocum

“Dobrý den. Chtěla bych jménem přítele poděkovat paní Kateřině Peksové za zprostředkování prodeje bytu. Zařídila a vyřídila vše co je k takovému prodeji potřeba i nad rámec svých povinností. Vynikající komunikace během celého prodeje. Děkujeme Vaněk a Pořická”
Magda Pořická

© Copyright 2022 Realitní makléř | Kateřina Peksová

Vytvořili v: