Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

REFERENCE

Lada Severová

19. dubna

Byla jsem velice spokojená se službami i s rychlostí vyřízení záležitosti. Paní Peksová zařídila vše s předstihem a s velmi příjemnou komunikaci. Za mě mohu jen doporučit.

Kristýna Hercegová  

7. dubna 

Mohu vřele doporučit. Paní Peksová vše bez problému vyřešila bez mé přítomnosti. Za mě skvěle odvedená práce. 👍👍👍

Marcela Hanzlikova

12. března 

Dobrý den, chtěla bych pochválit p. Peksovou, za její odbornou práci v realitách. Je spolehlivá, rychlá, umí jednat s lidmi. Je prostě na svém místě.

Lenka Šimerdová

14. února

Děkuji za báječnou spolupráci a těším se případně na další :-).
 

Libor Nouza

5. února 

Rád bych touto cestou poděkoval Kateřině Peksové za naprosto hladký průběh koupě bytu. Ochotná, profesionální a vždy příjemná.

Lukas Weber

8. listopadu 2019 11:04

Ms. Peksova offers a fair and friendly service. She helped us with all of the beurocratic papers. Would like to make more transactions with you.

Andrea Nývltová 

3. listopadu 2019 

Kateřina Peksová je člověk na správném místě. Přátelská, energická, usměvavá a zkušená realitní makléřka, pro kterou je na prvním místě spokojenost klientů. Vřele doporučuji!

Denisa Vinická

14. března  2019

Spolupráci mohu určitě doporučit. Prodej nemovitosti proběhl bleskovou rychlostí. K tomu milá komunikace a vstřícnost. Děkujeme.

Šárka Špecianová 

14. února 2019 v 9:30 

Vřele doporučujeme. Během koupě i prodeje nemovitosti, jsme byli maximálně spokojeni. Vstřícnost, poctivost, upřímnost, rychlost, ochota. Děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených zákazníků! 

Tomáš Mrkvička

8. listopadu 2018

Maximální spokojenost s prací paní Kateřiny Peksové. Ještě jednou děkuji za rychlý a profesionální prodej nemovitosti. Jestli někdo hledá osobní přístup spojený s maximální profesionalitou, tak můžu jen doporučit. Tomáš M.

Viktorie Bleshka

8. listopadu 2018

Rychlá, pohotová, vyřeší každý problém! Děkujeme Vám Káťo za všechno!

Martin Richter

30. října 2018

Děkuji slečně Peksové za rychlý, ochotný a profesionální prodej nemovitosti. Vřele doporučuji všem.

Martin Hladík

20. červen 2018

Rychlost, spolehlivost a kvalita, profesionál na svém místě.

Lada Severová

1. února 2018

Děkuji paní Kateřině Peksové za profesionální, ale i lidský přístup ke své práci. Pomohla nám sehnat nájemce a když se po krátké době rozhodli odstěhovat, opět nám pomohla. Našla jiné a vše zařídila rychle a bezproblémově. Stačila komunikace po telefonu, o vše se postarala sama. Velice jste nám pomohla, ušetřila jste nám čas s vyřizováním a dojížděním. Jste super, díky moc, Lada Severová.

Libuše Chamulová

18. ledna 2018

Také bych chtěla Kačce poděkovat za rychlý a bezproblémový prodej synova bytu. Syn už nebydlí v KNO, přesto sem ani jednou nemusel přijet a vše se vyřídilo jen s jeho plnou mocí. Je šikovná, rychlá a ochotná :-).

Chamula Radek

17. listopad 2017

Rychla a spolehliva ! TOP

Vlaďka Trnková

15. listopad 2017 

Skvělý pohotový profesionální přístup. Všeobecný rozhled a znalost trhu, díky kterým může přesně nabídnout to co člověk potřebuje. Nic pro ní není nemožné a snaží se vždy uspokojit veškeré potřeby a přání svých klientů na 100%. Vřele doporučuji.

Marta Polívková

15. listopad 2017

Naprostá spokojenost. Profesionální přístup. Člověk na svém místě.

Martina Kosanova

14. červen 2017

Děkuji za pomoc při prodeji bytu. Skvělá komunikace a proaktivní přístup. Vše proběhlo velmi snadno a rychle. Rozhodně mohu spolupráci s paní Peksovou vřele doporučit.

Marie Tomsová

21. dubna 2017

Děkujeme pí. Kateřině Peksové za zprostředkování koupě bytu. Profesionální a rychlé jednání, ochotná, vše vyřídila rychle a bezchybně, denně s námi byla v kontaktu. Všem vřele doporučuji. Ještě jednou pí. Peksová děkují Tomsovi.

Jana Rovenská

16. duben 2017

Velice bych chtěla poděkovat paní Peksové za ochotu a vyřízení všech potřebných formalit spojených s hypotečním úvěrem a celkově s koupí nemovitosti. Ještě jednou děkuji Rovenská.

Václav Kocum

15. únor 2017

Naprostá spokojenost, vše nám paní Peksová zařídila, poradila. Všem doporučujeme a děkujeme Kocumovi

Miroslav Ujváry

14. prosinec 2016

Nemá smysl se moc rozepisovat. Prostě nikoho jiného nehledejte, protože slečna Peksová je jediný skutečný realitní makléř široko daleko. Ostatní jsou jen prodavači a nakupčí. Ještě jednou moc se ženou a synem děkujeme.

Veronika Krčková

17. prosinec 2016

Velice slušné a rychle jednání,byli jsme maximálně spokojeni, doporučujeme.

Mirka Nesládková

26. červenec 2016

Velmi ochotná, milá a vstřícná  :) kupovali jsme i prodávali a VŠE bez problémů a zbytečného zdržování! DOPORUČUJI VŠEM a ještě jednou moc děkujeme!

Blanka Nováková

19. duben 2016

Velmi příjemná spolupráce, naslouchá přáním a potřebám zákazníka. Nemám co vytknout. Takových čestných, poctivých a pracovitých lidí by svět realit potřeboval více. Doporučuji všem, kteří chtějí klidně spát a přenechat veškeré starosti na odborníkovi, jakým paní Peksová v oblasti realit bezesporu je. Milá paní Peksová, vážíme si práce, kterou jste pro naši rodinu vykonala a oceňujeme Váš citlivý přístup. Děkujeme Vám  :)

Marcela Tůmová

Byli jsme naprosto spokojení, rychle jednání, příjemné vystupování,dobře vypracována prezentace mohu jen doporučit

Magda Pořická

Dobrý den. Chtěla bych jménem přítele poděkovat paní Kateřině Peksové za zprostředkování prodeje bytu. Zařídila a vyřídila vše co je k takovému prodeji potřeba i nad rámec svých povinností. Vynikající komunikace během celého prodeje. Děkujeme Vaněk a Pořická

Veronika Hůlová

Slečna Peksova, nám hledala byt. Její úžasná spolupráce po krátké době naplnila naše očekávání a dnes bydlíme v krásném velkém bytečku. Vše zařídila a na nás čekal jen podpis kupní smlouvy. Děkujeme a doporučujeme. Profesionální přístup. Velmi oceňuji i pomoc s přípravou smluv při pořizování zahrádky (mimo jeji rk).

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?